Audit ve škole - 19. 11. 2014

01.12.2014 22:29

Ve středu 19. listopadu ve škole proběhl v pořadí třetí audit, který rozhodne, zda obhájíme titul Ekoškoly na další, tentokrát 4leté období.
Úderem půl osmé do budovy vstoupily tři auditorky - Barbora Janíčková, Alžběta Macková a Katka Šustková. Nejdřív proběhl rozhovor s žákovským Ekotýmem, pak následovala prohlídka školy v doprovodu zkušených Ekotýmáků, rozhovor s paní ředitelkou a krátké popovídání s panem školníkem. Následoval pohovor s koordinátorkou programu a po obědě závěrečný rozhovor v ředitelně.
Auditorky naši školu velmi chválily, oceňovaly zejména všeobecné povědomí o činnosti Ekotýmu, dobře propojené informování, webové stránky Ekoškoly, množství akcí a zisk mnoha grantů z posledních let. Výhrady a doporučení padly také - týkaly se hlavně formy práce Ekotýmu, konkrétně, aby jednotlivé úkoly splňovaly metodiku 7 kroků.
Auditorky sepíší zprávu a komise pak rozhodne ..... a do Vánoc se snad výsledek dozvíme. Doufáme, že se z tohoto předvánočního dárku budeme moci radovat.