Kampaň obyčejného hrdinství

08.04.2019 21:54

Naše škola se spolu s dalšími Ekoškolami zapojuje do Kampaně obyčejného hrdinství, která probíhá v dubnu. Kampaň je určena žákům, učitelům i dalším zaměstnancům školy, rodičům i široké veřejnosti. Pro každého zájemce, který chce myšlenky kampaně podpořit, je připraveno 7 výzev, z nichž si může vybrat libovolný počet (třeba jen jednu, odvážlivci se mohou pokusit zvládnout všech sedm), které je schopen a ochoten 7 dní za sebou dodržet. Oficiálním termínem pro naši školu je týden od 22. 4. - 28. 4. (považujeme to jako akci na podporu Dne Země), každý si ale může vybrat libovolných 7 za sebou jdoucích dní v dubnu.

Pokud se chcete zapojit, přečtěte si níže více informací a nezapomeňte nám dát vědět e-mailem (vrtiska@zsjilove.cz) nebo prostřednictvím žáků. Pokud můžete, doplňujte své záznamy do vyhodnocovacího formuláře elektronicky a pak nám ho zašlete.

Pokud si přejete tištěný formulář a nemáte možnost si jej vytisknout, pošleme vám ho prostřednictvím vašich dětí.

Pokud vy nebo vaše děti už nejsou žáky ZŠ, můžete si o formulář požádat na recepci školy.

Více čtěte zde

Vyhodnocovací formulář