ZŠ Jílové - "Škola pro radost"

2017 - 2018

2016 - 2017

Ekotým zve žáky i rodiče na další průzkum potoků v okolí Jílového.

Ve dnech 16. - 23. září se v naší škole připojíme k Evropskému týdnu mobility. Ten v Evropě každoročně probíhá ve dnech 16. - 22.9. a vyvrcholí 22. září Dnem bez aut.

2015 - 2016

Naše škola se 1. října přivítá účastníky Semináře dobré praxe, ktarý budou lektorovat Mgr. Jan vrtiška - koordinátor projektu Ekoškola, PaedDr. Bc. Květa Trčková - ředitelka školy a Mgr. Petra Šimonová - metodik programu.

Pozvánka (PDF)

V týdnu 14. - 18. září se v naší škole připojíme k Evropskému týdnu mobility. Ten v Evropě každoročně probíhá ve dnech 16. - 22.9. a vyvrcholí 22. září Dnem bez aut.

Evropský týden mobility 2015.doc (90,5 kB)

2014 - 2015

Den Země oslavíme zakončením projektu "Školní jezírko - dešťová voda v zahradě".

Téma pro letošní stezku je proto "Život ve vodě a u ní".

Čeká nás audit

Ve středu 19. listopadu naši školu navštíví dvě auditorky a jedna pracovnice kanceláře Ekoškoly ze Sdružení TEREZA, aby posoudily, zda obhájíme titul Ekoškola na další období. Držte nám palce!

KK

Ve středu 5. 11. 2014 v rámci Světového dne Ekoškol zveme na pochod po NS Stromy ve městě. Začátek v parku na náměstí, konec v areálu ZŠ.

Den stromů - 20. října

Naše škola vlastní veliký sad, který prošel v předminulém školní roce velkou proměnou a stal se funkční a využívanou částí školního areálu( http://ekoskola-zsjilove.webnode.cz/podarilo-se/skol-r-2012-2013/).

Nad nově dosázenými ovocnými stromky si třídy nejmenších školáků převzaly patronát. Letos si i ostatní třídy další ovocné stromy ze sadu "rozebraly" a chystají je představit právě na Den stromů. Výstava je k shlédnutí od 15. října v prostorách školy.

KK

Patronství stromů (PDF)