Přespávání Ekotýmu 27. 1.

21.02.2023 11:04

Pravidelné schůzky jsou fajn, ale určitě při nich nestíháme všechno, co bychom chtěli. Máme sice také schůzky minitýmečků v případě, že se tyto týmečky chystají na nějakou svoji specifickou aktivitu, ale ani to neřeší náš problém s časem. Rozhodli jsme se tedy zůstat ve škole i po pátečním vyučování a věnovat odpoledne a večer nejen hrám, ale hlavně práci. Zaměřili jsme se na monitorování toho, co se nám dosud povedlo a také na plánování nových aktivit. Stihli jsme také vytvářet informační materiály (plakáty, videa) pro zbytek školy.

Práce bylo sice dost, ale nezapomněli jsme také na hry, při kterých jsme museli prokazovat svoji týmovost, kreativitu i schopnost překonávat problémy.

Před spaním jsme ještě stihli procházku do okolí školy a čtení z knížky Ivana Klímy Jak daleko je slunce.